Mirka
Breznoščáková

O MNE

Mirka
Breznoščáková
Kulišeková

VIZÁŽISTKA

"Dobrá žena muža inšpiruje, krásna ho okúzli"

Som profesionálna vizážistka s viac ako 7 ročnou praxou v oblasti vizážistiky a kozmetológie. Moje štúdio sa nachádza v rodnej prekrásnej Banskej Štiavnici ale moje služby ponúkam i v pohodlí Vášho domova. Za klientkami cestujem po celom Slovensku aj do Čiech.

 

Venujem sa rôznym druhom make upu, napr. svadobný, fotomakeup, extravagantný make up, nude make up,make up na spoločenské udalosti, plesy, stužkové atd.

Poriadam aj kurzy líčenia.

Okrem toho líčim na mnohých prestížnych módnych akciách v rámci Čiech a Slovenska. V mojom portfóliu je napr. líčenie finalistiek Miss Universe Slovenskej republiky, Bratislavské módne dni v Prahe, Bratislavské módne dni v Bratislave, kde som pravidelne dvornou vizážistkou spoločnosti Mary Kay, dokrútky pre Slovenka roka, mnoho svadobných módnych prehliadok pre salóny, hotely, residencie, kaštiele, spolupracujem s návrhárkou roka 2018 Slavomírou Vlasovou, časopisom Nevesta a i.

Pracujem výhradne s najkvalitnejšou dekoratívnou a pleťovou kozmetikou, s ktorou mám jednak dlhodobé skúsenosti , ale najmä mimoriadne pozitívne spätné väzby od klientiek. Prioritne MARY KAY, ale aj MAC, Estee Lauder, Dior.

Špecializujem sa aj na osobný poradenský servis v dennej starostlivosti o pleť a zároveň poskytujem nevestám možnosť konzultácie v oblasti prípravy pleti na svadobné líčenie s doporučením vhodnej kozmetiky. 

Moja práca je mojou veľkou vášňou, vážim si dôvery každej mojej klientky a robím s úctou, vďakou a najlepšie ako viem. Tak ako chcem, aby sa správala vizážistka ku mne;)